Фильтри товарів

Тепер не проблема квартири подобово! Користуючись послугами порталу, Ви зможете орендувати відповідну Вам за всіма параметрами квартиру, включаючи її вартість, додаткові зручності, район проживання.

Квартири подобово у Львові з перших рук

Основний напрямок роботи Doba24.com.ua - подобова оренда квартир без посередників. Всі оголошення надходять на наш портал виключно від власників квартир, що гарантує Вам можливість самим узгоджувати умови оренди і немає необхідності оплачувати послуги посередників.


400 грн.
вулиця Богдана Хмельницького 20
Квартира
Спальних місць: 2сп.місць
К-ть кімнат: 1

500 грн.
вулиця Богдана Хмельницького 20
Квартира
Спальних місць: 4сп.місць
К-ть кімнат: 2

350 грн.
вулиця Шептицьких
Квартира
Спальних місць: 3сп.місць
К-ть кімнат: 1

550 грн.
площа Генерала Григоренка
Квартира
Спальних місць: 4сп.місць
К-ть кімнат: 1

330 грн.
вулиця Левицького
Квартира
Спальних місць: 4сп.місць
К-ть кімнат: 1

350 грн.
вулиця Зелена
Квартира
Спальних місць: 4сп.місць
К-ть кімнат: 1

600 грн.
пл. Ринок
Квартира
Спальних місць: 6сп.місць
К-ть кімнат: 2

1000 грн.
площа Генерала Григоренка
Квартира
Спальних місць: 6сп.місць
К-ть кімнат: 3

400 грн.
вулиця Турецька 3
Квартира
Спальних місць: 4сп.місць
К-ть кімнат: 2

650 грн.
улица Ивана Федорова
Квартира
Спальних місць: 8сп.місць
К-ть кімнат: 2

450 грн.
вулиця Ярослава Пастернака 6
Квартира
Спальних місць: 5сп.місць
К-ть кімнат: 2

450 грн.
вулиця Крехівська 8
Квартира
Спальних місць: 4сп.місць
К-ть кімнат: 2

Якщо Вас цікавить квартири подобово, ми із задоволенням надаємо Вам можливість використання оголошень, розміщених на порталі Doba24.com.ua. Зателефонуйте власникам квартир заздалегідь Миргород, щоб узгодити оренду житла на потрібну Вам дату.

Львів вважається по праву одним з кращих міст в України, котрий гармонійно поєднує в собі європейську вишуканість і яскраву національну самобутність. Сьогодні тисячі туристів відправляються у незабутню подорож до Львова з ціллю відвідати відомі памятки легендарного міста. Враховуючи популярність та красу міста, туристам необхідно заздалегідь вирішувати питання тим часового заселення і пошуку житла. Найбільш вигідним і продуманим рішенням є оренда квартир подобово для гостей цього міста. Це чудесна можливість вигідно знайти максимально комфортне житло в стислі терміни і за прийнятною ціною.
У Львові кожен куточок має унікальну легенду і свою історію. Коли потрапляєш в місто, занурюєшся в неймовірну особливу атмосферу. Ця туристична поїздка нагадує подорож у часі. до того ж це подорож за зовсім новими враженнями. Щоб не зіпсувати невірним рішенням ці приємні враження від поїздки і добре провести свій час, необхідно ретельно подумати про майбутнє проживання. Чим комфортніше і краще умови, тим краще будуть остаточні спогади. Проведення часу в цьому казковому місці буде незабутньо яскравим і не буде зіпсованою.
Більшість туристів чітко впевнені, що ніж краще і комфортабельніше житло, тим дорожче воно повинно коштувати. Тому помилково вважають, що значно економлять, знімаючи номер в різноманітних дешевих готелях з відсутністю нормальних умов. Сьогодні існує чудовий вихід з цього положення – Львів, невеликому і романтичному місті України. Адже комфортна квартира на короткий термін вам обійдеться значно дешевше, ніж невеличкий номер в бюджетному готелі. До того вам гарантовані затишок і гарні умови самостійного проживання.
Пропоновані квартири подобово у Львові мають все, що потрібно для незабутнього відпочинку та комфортного проживання. Всі квартири, які здаються в місті Львові в оренду на добу, завжди обладнані сучасними меблями і необхідною побутовою технікою. Житло має зручні спальні місця, DVD, TV, послуги Інтернету, є пральна машина, фен, праска. На кухні є СВЧ, холодильник, плита, чайник, кавоварка і необхідний посуд для зручного приготування і приємного прийому їжі. Недорога Кароліно-Бугаз має в арсеналі чисту постільну білизну, декілька рушників та багато іншого. Це допоможе кожному гостю Львова відчувати себе у подорожі як у себе вдома і зовсім не відчувати дискомфорту.

Якщо Ви зібралися до старовинного Львову на екскурсію чи у відрядження і думаєте де зупинитися? Найкраще рішення – знайти квартиру подобово, тому що це дуже зручно і дає можливість вибрати: район – чи то старий центр, чи віддалені спальні райони, розмір квартири та цінову категорію. Також, житло подобово має свої переваги – Вознесенськ по-перше, якщо необхідно, то є можливість самостійно готувати їжу, по-друге, якщо ви приїхали компанією, то зможете зняти разом квартиру побільше подобово, що зменшить ваші витрати. Дуже велика пропозиція квартир на будь який смак в місті зможе задовольнити будь який смак на житло у Львові і зробити ваше перебування у місті по домашньому затишним.